≡ Menu

Tradicinė Kinų Medicina Apie Virusus ir Kaip Jų Išvengti

Tradicinė Kinų Medicina (TKM) yra prevencinė medicinos sistema. Ja siekiama suderinti kūną su gamtos permainomis ir srautais, kad kiekviena būtybė būtų pusiausvyroje. Dažnai keičiantis sezonams ir keičiantis orams, padaugėja gripo ir kitų virusų. Taigi, kaip užkirsti kelią sau užsikrėsti virusu?

Virusas yra protingas. Energija visada protinga. Jis pateks į jūsų kūną tik tuo atveju, jei sugebės išgyventi jūsų kūne. Taigi jūs turite užduoti sau du klausimus: 1. Kaip aš galiu sustiprinti savo kūną? ir 2. Kaip aš galiu pakeisti savo kūno aplinką, kad virusas manęs neliestų?

Vakarų medicina nagrinėja imuninę sistemą – jei jūsų imuninė sistema stipri, galite kovoti su virusu. Tačiau TKM žvelgia į vidinę aplinką. Kokia kūno forma, prieš virusui pasirenkant? Kūnas nebūtinai turi būti stipresnis. Jis gali būti skirtingas. Mes visi esame skirtingi. Tikslas yra išlikti harmonijoje ir subalansuotiems, taigi, jei virusas ir pateks, jis negalės išgyventi.

Norint išlikti harmoningu kūno organas turi veikti optimaliai. Organai turi energetiškai bendrauti vienas su kitu. Paprastai tariant, virusas turi dvi palankias sąlygas kai gali užkrėsti kūną: per karščius ar per šaltį. Pvz., Virusas, kuris „mėgsta“ šaltį, kaip ir daugelis gripo atmainų, klesti peršalus. Jei žmogaus kūno aplinka yra šalta, šis virusas norės joje likti.

Taigi tikslas yra pakeisti kūno aplinką. Keičiantis metų laikams, nesuklyskite dėl lauko temperatūros. Pagalvokite apie sezono esmę. Jei esame vėlyvame žiemos sezone, o gamta labai lėtai pereina prie šiltesnių orų, neleiskite, kad kelios šiltos dienos jus apgautų! Nors temperatūra gali sušilti, aplinka yra dar vis persismelkusi šalčio. Virusas gali pasinaudoti ta proga ir patekti į kūno vidų. Todėl yra labai svarbu dėvėti sezonui tinkamus drabužius ir valgyti šildantį maistą ir prieskonius, pavyzdžiui, imbierą ir cinamoną, kad palaikytume šiltą vidinę kūno aplinką. Pabandykite kepti keletą šviežių obuolių su šiais šildančiais prieskoniais. Tai puikus būdas sušildyti kūną iš vidaus.

Taigi, ką daryti, jei jūs pradėjote čiaudėti ir suprantate, kad virusas jau pasirodė? Nedelsdami išsimaudykite karštoje vonioje ir išgerkite imbiero arbatos su ruduoju cukrumi. Jei įmanoma, jei galite, išgerkite mažą dozę aspirino. Tada eikite miegoti. Jūs pabusite jausdamiesi daug geriau.

Šaltinis: https://www.tcmworld.org/preventing-viruses/

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment