≡ Menu

Gyvsidabrio Žala, Biofizika ir Detoksikacija su Dr. D. Klinghardt

Šios prezentacijos turinys skirtas tik informaciniams tikslams ir nėra skirtas pakeisti profesinės medicinos patarimus, diagnozę ar gydymą. Šiame pristatyme nepateikiama medicininė konsultacija, diagnozė ar gydymas. Visais klausimais, kurie gali kilti dėl sveikatos būklės, visada kreipkitės į gydytoją ar kitą kvalifikuotą sveikatos priežiūros specialistą.

Dr. Dietrich Klinghardt yra žinomas visame pasaulyje dėl savo sėkmingo lėtinio skausmo ir ligų gydymo. Jis derina nechirurginę ortopedinę mediciną su imunologija, endokrinologija, toksikologija, neuroterapija, hipnoterapija ir energijos psichologija.

Nuo 1970 m. Jis daug prisidėjo prie toksiškumo metalams supratimo ir jo ryšio su lėtinėmis infekcijomis, ligomis ir skausmu. Jis laikomas autoritetu šiuo klausimu ir padėjo tobulinti įvairias biologinės medicinos, neinvazinio skausmo gydymo, ortopedinės disfunkcijos skausmo injekcijos metodų, vaistų nuo senėjimo, toksikologijos, neurologinio vystymosi sutrikimų, energetinės psichologijos, biologinės srities injekcijų metodus. odontologija ir kt.

Jis taip pat sukūrė autonominį atsako testą – išsamią diagnostikos sistemą, kuri daugeliui praktikų padėjo tapti patyrusiais holistiniais gydytojais.

Schaffneris: Na, aš žinau daugybę mūsų pacientų ir mūsų auditorijai tikrai patiktų išgirsti jūsų istoriją ir kaip jūs iš tikrųjų susidomėjote šia visa didžiulė tema apie sunkiuosius metalus.

Paties Klinghardto istorija

Klinghardtas: Kaip ir daugelis dalykų, viskas prasidėjo nuo mano pačios patirties. Ankstyvoje paauglystėje turėjau keletą amalgamos užpildų ir iškart pastebėjau, kad kažkas mano smegenyse pasikeitė. Prieš tai buvau laikomas genijumi. Po to supratau, kad atsirado didžiulis drovumas, praradau pasitikėjimą savimi, lengvai patirdavau stresą. Ir aš labai aiškiai tai suprantu.

Kai buvau 23 metų, pradėjau dirbti su daktaro disertacija ir turėjau tai prižiūrėti daugeliui jaunų žmonių, sergančių autoimuninėmis ligomis. Ir vienas iš dalykų, kuriuos aš sugalvojau, tiesiog suskaičiavau gyvsidabrio amalgamos užpildų skaičių, kurį jie turėjo burnoje, ir palygino su tuo, kas buvo paskelbta ir koks buvo tos amžiaus grupės vidurkis. Ir suprato, kad ši grupė, daugiausia moterys, sergančios sklerodermija ir vilklige, burnoje turėjo daugiau nei dvigubai daugiau amalgamos užpildų nei įprasti žmonės, kurie neturėjo autoimuninės ligos. Taigi man tai buvo pradžia.

Kai man buvo 24 metai, visi mano amalgamos užpildai buvo pakeisti auksu, o po šešių savaičių aš patyriau visišką inkstų nepakankamumą, kuriam pasveikti man prireikė maždaug 16 metų. Ir, žinoma, aš turėjau išmokti kaip – dabar amalgamos buvo pašalintos neteisingai. Prarijau didelę jo dalį. Nebuvo guminės užtvankos. Siurbimo nebuvo. Tai buvo jaunas odontologas, kuris buvo draugas, nepažinojęs kairės iš dešinės rankos.

Bet dėl ​​to praradau beveik 20 savo gyvenimo metų. Ir aš sužinojau viską, kas tuo metu buvo žinoma, mes kalbame kaip dabar aštuntojo dešimtmečio viduryje ar pabaigoje. Aš reikšmingai mokiausi pas garsų vokiečių toksikologą Maxą Daundererį, kuris supažindino mane su darbu su švirkščiamu DMPS, kuris tikrai išgelbėjo mano gyvybę ir vis dar šiandien tapo svarbia priemone.

Įdomus dalykas toje kelionėje buvo toksinis, kai amalgama buvo dar burnoje, kai kuriems dalykams buvo besimptomė, bet buvo keletas simptomų, kurie vėliau gyvenime buvo susiję su Laimo liga. Taigi mano Laimo liga, kuria aš susirgau, kai man buvo maždaug 11 ar 12 metų, sutapo su amalgamos užpildų įdėjimu, tačiau turėjau gana reikšmingų simptomų, kuriuos užklupo gyvsidabrio simptomai. Ir įdomu buvo tai, kad, išguldžius auksą, dingo nemažai simptomų.

Ir tik tam, kad pasuktume į priekį, todėl šiandien mes supratome, kad auksas yra puikus įvairių formų Laimo ligos gydymas. Aš taip pat įtariu, kad ir Biblijos laikais Jėzus auksą atnešė išminčių, kad jau tada buvo žinoma, kad auksas turi ryškų antimikrobinį poveikį, kurį šiandien naudojame savo praktikoje. Ir mes žinome, kad gyvsidabris, gautas iš šių amalgamos įdarų, neabejotinai turi sinergetinį poveikį su Laimo ligos simptomais arba pavers Laimą daug simptomiškesniu. Ankstesnėse paskaitose esu sakęs kitus dalykus, bet tai yra tai, ką mes dabar žinome, kad yra tiesa.

Taigi, tai buvo mano ankstyva pradžia. O tada palaikiau ryšį su skirtingais tyrinėtojais – norėčiau pasakyti keletą dalykų Verai Stejskal. Vera buvo imuninės toksikologijos profesorė, sukūrusi MELISA testą, apie kurį kalbėsiu vėliau. O Vera prieš kelias savaites mirė nuo vėžio. Taigi, aš tik noriu – ji sukūrė nuostabų darbą sunkiųjų metalų klausimu Karolinska institute ir buvo viena iš mano mentorių. Aš tik norėjau pasinaudoti proga pasakyti ačiū jai ir atsisveikinant tokiu būdu.

Schaffneris: Mes esame 2017 m. Ir jūs visus čia esančius gydytojus išmokėte atlikti išsamią dantų istoriją ir visiems savo pacientams vis dar matome tas pačias temas. Taigi, aš norėčiau, kad jūs tiesiog galėtumėte pasidalinti, nes didelė jūsų asmeninės kelionės dalis, kurią matome su savo pacientais, yra visa ši dantų poveikio dalis, todėl galbūt tiesiog greitai suprasime, kodėl mes netgi turi tai išspręsti su savo pacientais ir šiek tiek įvertinti jūsų požiūrį į tai, kaip dantų medžiagos iš tikrųjų gali paveikti žmonių sveikatą.

Amalgamos istorija

Klinghardtas 07:55 Taip. Tik trumpam pažvelkime į mokslą. Amalgamą įvedė du broliai prancūzai aštuntojo dešimtmečio viduryje. Ir iškart buvo pradėta vadinamoji pirmoji amalgama, kur gydytojai pastebėjo, kad žmonėms, kur dedami amalgamos užpildai, yra daugybė neurologinių problemų. Pasipriešinimas buvo sušvelnintas, o praėjusio amžiaus pradžioje Amerikos odontologų asociacija gavo patentą dėl amalgamos ir tapo naudos gavėju bei išplatina amalgamos įdarus.

Nuo to laiko mokslas buvo labai slegiamas iki devintojo dešimtmečio pabaigos ar vidurio, kai Kentukio chemijos profesorius Boydas Haley ėmėsi mūšio ir paskelbė daugybę nuostabių darbų, įrodančių, kad amalgamos įdaruose esantis gyvsidabris (apie pusė amalgamos yra gyvsidabris) išgaruoja. Per septynerius metus pusė gyvsidabrio pasišalina iš užpildo, o 80% gyvsidabrio lieka kūne!

Ir jis stebėjo, kaip gyvsidabris keliauja kūne. Kaip dujos, jis praeina per visas membranas. Ir tik tada, kai išgaravęs gyvsidabris patenka į neurono, smegenų ląstelės vidų, jame yra fermentas, vadinamas katalaze, kuris numuša du elektronus nuo gyvsidabrio. Tokiu atveju gyvsidabris yra tvirtai sujungtas su ląstelės viduje esančiais baltymais ir jo pusinės eliminacijos laikas smegenyse yra 32 metai.

Ir toliau, plačiau paskelbtas 80-aisiais, sakė, kad gyvsidabrio purškiama, kad visi mes, kurie kada nors turėjome amalgamos užpildų, su mūsų smegenimis yra tobula antena mobiliojo telefono spinduliuotei, kad mikrobangos būtų sutelktos smegenyse. Kadangi gyvsidabris negali ištrūkti, tai yra tarsi jūsų smegenys, veikiamos mikrobangų krosnelėje visą parą ir visą parą. Tarp elektromagnetinės spinduliuotės, kurią dabar veikiame, ir gyvsidabrio likučių yra sinergetinis efektas!

Ir tai dar labiau išplėtėme į priekį, ir tai, ką mes pastebėjome dirbdami čia, Sophia Health Institute, yra tai, kad kūno skyriai, kuriuose kaupiasi gyvsidabris, ir aš į jį turėčiau įtraukti alavą ir varį, kuris taip pat yra amalgamos užpildai – tų kūno skyrių negali tinkamai ištirti imuninė sistema, kad imuninės sistemos ląstelės pačios suserga, kai patenka į gyvsidabrį ir vengia jo.

Tie kūno skyriai tampa maitinimo vieta, mikrobų augimo terpe. Visi vardai yra gerai žinomi visiems klausantiems. Mes kalbame apie „Borrelia burgdorferi“. Mes kalbame apie mikoplazmą. Mes kalbame apie herpes virusus.

„Aušrininkas“ jau paskelbė, kad tokie herpes virusai kaip Epstein-Barr, 6 tipo herpesas, kai kurie virusai, kuriuos mes siejame su lėtiniu nuovargiu, neturi kojų ir rankų.

Jie neturi žiogelio kaip uodega, kad galėtų vikriai judėti. Virusai priklauso nuo metalų. Taigi, kad būtų taip lengva suprasti, mūsų nervai yra mūsų sistemos elektros laidai. Ir pamirškite visus mielinus ir visus kitus principus, tačiau nervai turi turėti daug laidžių metalų – geležies, vario, aliuminio, gyvsidabrio, kad galėtų atlikti elektrinius impulsus.

Virusai

12:20 Taigi virusai turi integruotą intelektą. Ir jie žino, kad kai neuronas neturi pakankamai gyvsidabrio, vario ar cinko, kad galėtų funkcionuoti, jis pakeis švino, gyvsidabrio ir kadmio, nes neuronas geriau funkcionuoja su toksiškais metalais nei su metalais. visi. Virusai prisitvirtina organizme prie laisvai plūduriuojančių metalų, plūduriuojančių aplink, žinant, kad ilgainiui metalai pateks į nervų sistemą ir štai kur baigiasi neurotropiniai virusai. Virusai ten negali judėti patys.

Yra ir kiti būdai, kaip juos ten nuvykti. Jie gali užkrėsti makrofagus ir kitas ląsteles, tada makrofagai gali netyčia pernešti virusus į smegenis. Tačiau yra šis svarbus ryšys. Daugeliui pacientų, atėjusių pas mus su diagnoze, nustatėme: „Aš turiu EBV (Epšteino ir Barro virusą), o mano lėtinė yra EBV“.

Na, tai gali būti teisinga. Bet kaip jūs užkariavote EBV? Mes nustatėme, kad nei vaistai, tokie kaip Valcyte ar Valtrex, nėra veiksmingi, nei alternatyvūs vaistai, kuriuos siūlo daugybė žmonių. Bet kai derinate reikšmingą sunkiųjų metalų detoksą su agentais, kurie pasyviai išeina iš centrinės nervų sistemos gyvsidabrio, švino, nikelio ir kadmio, pasyviai išeidami su visais virusais, galime smarkiai sumažinti virusų kiekį, kurį žmonės turi smegenys, tai yra, didžiąja dalimi, atsakingos už šiuolaikines smegenų ligas, Alzheimerį primenančias ligas.

Mes žinome, kad yra tyrimų, siejančių ALZHEIMER’s su aliuminio toksiškumu. Kiti tyrimai sieja Alzheimerio ir gyvsidabrio toksiškumą. Ir vis dėlto kitos tyrimų grupės tai sieja su laisvomis geležies atsargomis smegenyse. Ir jiems turbūt viskas gerai. Tačiau tai, kas dar nėra suprantama plačioje medicinos gydytojų visuomenėje, yra tai, kad metalų užterštumas yra virusų nešiklis mūsų sistemoje. Ir norėdami iškrėsti virusus, turime ištraukti metalus IR vykdyti antivirusines strategijas.

Mūsų virškinamasis traktas yra gana veiksminga kliūtis, neleidžianti absorbuoti toksiškų metalų. Įkvėpus gyvsidabrio garų, barjerų nėra. Plaučiai NĖRA veiksminga kliūtis. Jei nuryjate tą patį gyvsidabrį, tikriausiai gana mažai. Bet jei padėsite jį ant stalo, pavyzdžiui, gyvsidabrio pūslelę, o sėdėsite ant stalo ir įkvėpsite gyvsidabrio, gausite labai toksišką.

Visi klausantys, nes nešiojamojo kompiuterio klaviatūra išskiria gyvsidabrį, taip pat berilis – labai, labai labai toksiškas kitas metalas. Visų pirma, jūs gana mažai sugeriate odą nuo rankų, bet taip pat įkvepiate ją, o jūs sėdite prie savo nešiojamojo kompiuterio. Tai yra vienas iš dalykų, kuriuos matome vis daugiau žmonių.

Tačiau pagrindinis gyvsidabrio poveikis yra atliekos, apeinančios žarnas. Visų pirma, įdėdamas į burną, tai jis; ir tada, žinoma, suleisdamas. Būtent aš ir keli kolegos kovojome labai, labai grasindami mūšiais dešimtajame dešimtmetyje, kad gyvsidabris būtų pašalintas iš vakcinų. Ir mes laimėjome melagingą pergalę 1999 m., Kai Amerikos pediatrų koledžas rekomendavo vakcinų pramonei pašalinti gyvsidabrį.

Gyvsidabrio vakcinose buvo sumažinta tiek, kad AAA paskelbė, kad jo nebereikia deklaruoti, ir pakeitė jį nanonizuotu aliuminiu. Ir paaiškėja, kad sinergetinis šio aliuminio ir gyvsidabrio poveikis yra absoliučiai pragaištingas daugelio žmonių, ypač daugelio vaikų, nervų sistemai. Taigi, apeidami žarnas, gavome aukščiausią toksiškumo lygį.

Dabar mes pastebime, kad žmonės yra alergiški nikeliui, kuris dabar yra beveik vienodas. Taigi kiekvieną kartą, kai paliečiame monetą, suaktyvinote alergiją nikeliui. Tačiau nikelis nėra labai dominuojantis sistemoje. Tačiau gyvsidabris – mano draugas Joachimas Mutteris Vokietijoje apskaičiavo vidutinę gyvsidabrio naštą kūne ir apskaičiavo, kad vidutiniam 40 metų amžiaus europiečiui reikia atlikti nuo 120 iki 150 DMPS injekcijų, kurių kiekviena yra 250 mg, prieš tai, kai būsite tinkamo lygio. . Taigi, tai labai daug injekcijų.

Bet tai šiek tiek apie gyvsidabrį. Aš čia tyčia neminiu žuvies. Nes jei jūsų žarnynas sveikas, absorbcija iš žuvų yra minimali, taip pat, ypač jei tai vandenyno žuvis, ji visada yra suderinama su dideliu kiekiu seleno ir amino rūgščių iš žuvų kūno, kuri yra priešnuodis.

Neseniai atlikti Alzheimerio ligos tyrimai rodo, kad kai žmonės valgo žuvį du kartus per savaitę, jie turi mažiau Alzheimerio ligos, t. Y. Ryšį su gyvsidabriu, nei žmonės, kurie nevalgo žuvies. Taigi bendras susitarimas yra tas, kad jei jūsų žuvis yra pakankamai švari su trupučiu gyvsidabrio ir kad jūs geriau jos nevalgysite!

Bet kalbant apie ekspoziciją, „RhoGAM“ yra Resus faktoriaus priešnuodis, švirkščiamas nėščioms mamoms, hepatito B vakcina turi, stabligė -. Taigi yra daugybė gyvsidabrio, kuris apeina kraujo smegenų barjerą, šaltinių. Ir tai tikrai kažkas, ko mes siekiame, turėtų būti patobulintas, turėtų būti pakeistas. Aš nesu prieš vakcinas (sic!). Tai tik būdas.

Neseniai atliktas tyrimas parodo kitus teršalus, kurie nėra skirti vakcinose, pavyzdžiui, šviną ir glifosatą, ir visą sąrašą nuodingų metalų, kurie ten nėra mikroelementai. O apeidami odą ir žarnų barjerą, mes tikrai neturime tam apsaugos priemonių. Taigi, tai yra šiek tiek gyvsidabrio.

Dabar gal dar vienas dalykas. Vidutinis gyvsidabrio kiekis ore nepaprastai padidėjo per pastaruosius 100 metų. Bent jau man žinomoje literatūroje yra paskelbti kai kurie matavimai, kuriuose vidutinis gyvsidabrio kiekis ore dabar yra iki 400 kartų didesnis, nei buvo prieš 100 metų.

Tai vyksta kasant žemę kasyklose ir tiesiant gatves, tunelius ir kelius, mes išleidome daug gyvsidabrio, kuris, esant vidutinei planetos temperatūrai, yra dujos kambario temperatūroje. Tai nėra tvirta. Jis išgaruoja ir lieka ore bei užsidega. Ir ten yra žurnalas „Health & Place“, kuris parodo, kad Teksase yra daugiausiai gyvsidabrio turinčių oro vietų, taip pat ir vietų, kuriose yra didžiausias autizmo laipsnis, taigi toks ryšys yra.

Taigi, tai šiek tiek apie gyvsidabrį. Tačiau aliuminio šaltiniai tapo daug labiau paplitę. Kaip žinote, aš bendrauju su vokiečių toksikologu dr Straube, kuris naudoja aferezę. Tai kraujo plovimo procedūra, kai visi kraujo teršalai yra išplaunami ir tada gali būti ištirti. Ir jis sužinojo, kad toksiškas metalas, daugiau nei 94 kartus labiau paplitęs nei bet kuris kitas toksiškas metalas mūsų sistemoje, yra aliuminis.

Ir tie skaičiai auga. Aliuminio šaltinis, kurį jis rado, yra ne iš indų ar dezodorantų, bet iš lėktuvų išmetamųjų dujų, ty tyčia purškiamų ar netyčinių iš lėktuvų išmetamų dujų.

Beje, benzinas, kurį lėktuvai naudoja „Jet 1“, vis dar yra švino. Ir kas domisi, iš kur kyla jūsų švino šaltinis, nes aš pažadu, kad švinas nėra ten plaukiojantis metalas. Ir iš tikrųjų, kai jūs įtraukiate jį į lėktuvo išmetimą, jis patenka žemyn, taip pat yra ir aliuminis, ir tai gali būti pagrindinis aliuminio taršos šaltinis. Sumažėja aliuminio kiekis kūne kiekvienais metais. Įdomus dalykas, susijęs su aliuminiu, yra tas, kad JAV neturime tinkamo laboratorinio tyrimo, kuriame iš tikrųjų galime tai įrodyti.

Dabar, ar tai yra priežiūra, ar tyčia, aš nežinau. Bet mes gavome duomenis apie tai, kad išsiuntėme savo amerikiečius į Vokietiją, kad jie atliktų aferezę, ir tada būtų ištirtas jų kraujo filtratas. Tai yra 94 kartus daugiau aliuminio nei gyvsidabrio, švino ar kitų metalų, tai yra nemažas skaičius.

Aliuminis yra labai stiprus NEUROTOXINAS. Gyvsidabris yra ne tik neurotoksinas, bet ir imunotoksinas. Tai virškinimo toksinas. Tai toksiška kaulų augimui. Tiesą sakant, nėra nė vieno fermento, kuris kada nors buvo pripažintas nestabdytu gyvsidabrio. Taigi gyvsidabris iki šiol yra TIKSLIAUSIAS METALAS, su kuriuo mes turime kontaktą. Ir, deja, jis turi pragaištingą sinergetinį poveikį su aliuminiu.

Štai šis gražus tyrimas, kurį atliko Boydas Haley, kai įdėjote smegenų ląsteles į kultūrą ir atskleidėte jas vidutiniam gyvsidabrio kiekiui, kurį gaunate, kai turite šešis amalgamos užpildus. Po 24 valandų 30% neuronų vis dar gyvi, likę mirė. Kai gaminate vien aliuminį, po 24 valandų 90% smegenų ląstelių vis dar gyvos. Bet sudėjus juos visus – gyvsidabrį ir aliuminį, po kelių valandų visi jie mirę.

Ir jei po valandos pridėsite mažą testosterono kiekį, viskas pasibaigė. Ir tai, be abejo, matome su autizmu. Tikra žala, padaryta gimdoje, yra tokia, kad vaikas transplacentiniu būdu gauna tiek aliuminio, gyvsidabrio, tiek mažą Laimo ligos dozę, tai yra katastrofos receptas.

Taigi, kad tai padarytume dabar, kad tai taptų kliniškai reikšminga, žinoma, mes praleidome metus bandydami išsiaiškinti, kaip diagnozuoti šį dalyką. Ir aš noriu pasakyti keletą rimtų pareiškimų. Dabar kalbame apie 2017 m. – net jei jie bus išsiųsti 2018 m. – 2017 m. JAV ar niekur kitur vakaruose neturime nė vieno patikimo laboratorinio tyrimo, kuris galėtų teisingai numatyti paciento geležies kiekį.

Mes turime geležies surišimo pajėgumą, feritino lygį ir geležies kiekį serume. Nė vienas iš jų nesugeba mums iš tikrųjų pasakyti, kokia yra kūno geležies našta. Tai būtinas metalas. Mes tikrai neturime jokių tinkamų laboratorinių tyrimų, kurie galėtų mums pasakyti, kokia gyvsidabrio našta yra kažkuriame kūne.

Leiskite man šiek tiek papasakoti apie DMPS testą. Taigi populiarus testas, kurį mes darome 30 metų, yra DMPS iššūkio testas, kuriame sušvirkščiate 250 mg arba 500 mg DMPS ir 24 valandas surenkate šlapimą, kad pamatytumėte, kas išeina. Daugiau nei 90% DMPS veikimo, kai jis suleidžiamas, yra inkstų kraujagyslėse. Ir jei inkstų kraujagyslės ir inkstų nefronai, filtravimo ląstelės, yra pakraunami gyvsidabriu, tada šlapime gausite didelį derlių ir ketinate parodyti didelį gyvsidabrio kiekį. Tačiau gali būti, kad vienintelis gyvsidabris šiame paciente buvo tai, kas liko nefrone ir inkstų kraujyje. Gali būti, kad raumenyse, kauluose ar smegenyse gyvsidabrio visiškai nėra ir atvirkščiai.

Jei smegenyse yra įstrigęs gyvsidabris ir nuo jo užsidega smegenys, miršta neuronai. Bet kūnui nepavyko filtruoti to gyvsidabrio iš smegenų, nes mes daug kalbame apie gleivinę sistemą, smegenų limfodrenažas neveikia, nes užsikrėtėte tonzilėmis, dantis gavote apsinuodiję šaknies kanalus. limfiniai ir jie užkimšti.

Taigi smegenyse galėtumėte turėti didžiulį toksinių metalų arsenalą ir atliktumėte DMPS kadrą, išvalytumėte inkstus ir nieko nerodytumėte. O jūs sakote pacientui: „Na, aš atsiprašau, bet jūs nesate toksiškas gyvsidabriui“. Tai yra rimta, rimta klaida ir naivus gydytojų padarytas neteisingas elgesys. Taigi, mes darome iššūkio testą, bet žinome, kas nutiko inkstuose ar inkstuose.

Mes sukūrėme du gražius bandymo metodus, kuriuos praktikuojame Sofijos sveikatos institute. Vienas iš jų yra tiesioginio rezonanso testas, kurį modifikavome po to, kai dr. Omura paskelbė. Tai raumenų biologinio grįžtamojo ryšio testas, kurį mes vadiname autonominio atsako testavimu, kuris labai, labai tiksliai leidžia mums nustatyti, kurioje kūno vietoje yra gyvsidabrio ir kiek gyvsidabrio yra, kiek alavo, kiek berilio ar kiek aliuminio. Tai vienas testas.

O 2017 m. Pavasarį kartu su Marco Ruggiero paskelbiau, koks yra gražus dokumentas, kuriame siūlome naują metodą, kaip lokalizuoti ir diagnozuoti organizme esančias infekcijas ir toksiškas saugyklas. Mes tiesiog atliekame ultragarsą tam tikrose smegenų dalyse, kakle, limfinėje sistemoje, inkstuose ir atidarome kraujo smegenų barjerą, atidarome limfinius kanalus ir leidžiame kūnui išnaikinti toksiną, kuris buvo lokalizuotas tose vietose.

Tai galime padaryti ir su kelio sąnariu ar širdimi. Tada šešias valandas renkame šlapimą ir tada tiriame metalus šlapime, ir tai gali būti labai, labai dramatiška. Pavyzdžiui, pirmą kartą galime parodyti, kad širdyje kažkam yra gyvsidabrio krūvis, o ne postmortem, bet premortem.

Iš tyrimų, atliktų 80-ojo dešimtmečio pabaigoje ir 90-ųjų pradžioje, mes žinome, kad italų tyrinėtoja moteris moteris sportininkų ir bėgikų sporte nustatė gyvsidabrio koncentraciją iki 40 000 kartų didžiausių atletų širdyje nei įprastos populiacijos; iki 40 000 kartų.

Ir vis dėlto dabar ji tikrai galėjo atlikti tyrimus po mirties, kai, pavyzdžiui, Jackie Joyner-Kersee ar kiti žmonės po jų mirties, galėtų būti patikimai patikrinti. Taigi, mes sukūrėme testą. Jūs tiesiog tam tikru būdu, tam tikru dažniu atlikite širdies ultragarsą, tada surenkate šlapimą. Pirmiausia darote šlapimą.

Jame nėra nieko, tada darai ultragarsą per širdį ir tada jis išeina. Bet atlikdami bandymus pirmyn ir atgal sužinojome, kad galime labai, labai patikimai naudoti savo autonominio atsako testus, kad sužinotume, kur yra kūno vietos. Jis vadinamas skyriumi, taigi, ar skyriai yra užteršti. Ir tada atlikdami ART bandymą galime nustatyti, koks kompleksonas ar kompleksą sudaranti medžiaga reikalinga gyvsidabriui ar aliuminiui pašalinti iš tos srities.

Schaffneris: Bet ar tikrai tam, kuris serga lėtine liga, kiek laiko jūs sakote, kad reikia sunkių metalų apkrovos kūne?

Klinghardtas: Taip. Man patinka tai pradėti kairiarankiais. George’as Carlo paskelbė gražų dokumentą, kuriame parodyta, kad kai esate veikiami mikrobangų krosnelės, tokios kaip mikrobangos, mes visi esame veikiami 24/7, kad ir kur turėtumėte mobiliojo telefono jungtį, kurioje esate veikiami mikrobangų krosnelės, kad mikrobangos slopina tik fermentus, reikalingus detoksikai . Taigi, jei esate labai elektromagnetinėje aplinkoje, jūs negalite detoksuoti, nesvarbu, kokį agentą naudojate.

Taigi man per pastaruosius kelerius metus tapo aiškiau, kad pavyksta sumažinti žmogaus metalo apkrovą, sugrąžinti imuninę sistemą, sugrąžinti nervų sistemą į vėžes, susitvarkyti. jų virškinimo sistema grįžta į kelią, pirmas žingsnis, numeris vienas, yra mūsų apsaugos priemonės, kurių mokome savo pacientus atlikti elektrografą. Neketinu gilintis į tai dabar išsamiai, tačiau tai būtinai būtina.

Antras dalykas – žmonės negali detoksikuotis, kai neturi tinkamo tuštinimosi. Taigi, tai jau yra kaip trūkumas, nes labai dažnai pacientas tuštinasi, nes neuronai, žarnyno žarnyno nervų sistema yra toksiški gyvsidabriui, švinui, aliuminiui ir kitiems metalams. Taigi, mes negalime išmesti metalų, jei pacientas tinkamai nenukenčia. Bet mes negalime priversti paciento kabinti, nebent metalai išeis. Priklausomai nuo to, kur įklimpę mūsų pacientai, metalinis detoksas gali užtrukti keletą metų. Mano filosofinė nuomonė yra, kad metalo detoksas turėtų būti strategija visą gyvenimą.

Ir aš noriu duoti tik keletą užuominų. Taigi, metalinį detoksą pirmiausia turime medicinos reikmenims. Mes turime DMSA, DMPS, EDTA, kalcio EDTA, natrio EDTA. Mes turime D-penicilamino. Mes turime labai didelį narkotikų arsenalą. mes turime glutationo. Gavome alfa lipoinę rūgštį.

Bėda dėl visų dažniausiai švirkščiamų daiktų yra nė vienas iš jų, nė vienas, neperžengia kraujo ir smegenų barjero. Taigi nė vienas iš šių elementų negali pašalinti gyvsidabrio ten, kur jis labiausiai kenkia ir yra smegenyse. Dabar buvo išleista keletas biologinių elementų, įskaitant kurkuminą, kalendrą, chlorelą. Įdomus dalykas yra tai, kad publikacija cilantro rodo, kad ji kerta kraujo ir smegenų barjerą aktyviu junginiu ir gali mobilizuoti metalus smegenyse.

Yra biofizika. Aš paskelbiau ne pagrindiniame medicinos žurnale, o Vokietijoje leidžiamame žurnale apie lengvą mobilizaciją. Kai mes maždaug valandą paguldome pacientą po CFL, kompaktine fluorescencine lempute, kurioje yra gyvsidabrio dujų, pacientas pradeda mobilizuoti gyvsidabrį smegenyse. Taigi, jei jūs galite derinti tai su reikšmingais kompleksuojančiais arba kompleksonais, iš tikrųjų galite naudoti, kad sumažintumėte gyvsidabrio naštą audiniuose.

Bet šiuo metu mano pasirinktas metodas iš biofizikos yra joninė pėdų vonia. Mano draugas Vokietijoje atliko gražų tyrimą, kuris, turiu pasakyti, niekada nebuvo paskelbtas, tačiau rodo, kad trečią dieną po 30 minučių pėdų vonios aliuminio ekskrecija 20 pacientų padidėjo daugiau kaip 600%. Tai yra be galo didelis ir iš tikrųjų stebina. Be to, ji parodė, kad pacientui davusi burnos cilantro, ji galėjo dar labiau padidinti šį skaičių. Taigi, joninis pėdų vonia yra absoliutus nugalėtojas.

Šiuo metu yra daugybė neteisingų svetainių, kurios tai daro. Akivaizdu, kad kažkas nėra patenkintas, kad taip atsirado. Yra pulsuojantys magnetiniai laukai, elektriniai laukai, VMAT ir kt. Kanadoje yra mūsų kolega, kuris naudojasi statiniais magnetiniais kilimėliais „Magnetico“, o pacientas tiesiog miega labai stipriame magnetiniame lauke. Ir jis parodė, kad pacientai negali miegoti pirmąją naktį, nes jie pradeda mobilizuoti metalus ir jiems turi būti suteiktas kompleksonas ar kompleksas, kad sugautų mobilizuoti metalai.

Norėdami pašalinti metalus iš sistemos, mums reikia biofizikos ir biochemijos derinio. Dabar yra Boydas Haley, kuris, kai buvo paskirtas profesoriumi, iki šiol buvo pažangiausias gyvsidabrio tyrinėtojas pasaulyje ir niekas jo net net nepriartino, o profesorius Haley sukūrė geriamąjį junginį, kuris yra absoliučiai būtinas. stebina. Tai yra licencija gydytojams išrašyti Europoje. Jis vadinamas emeramidu. Tai milteliai, kuriuos reikia ištirpinti su trupučiu DMSO, tada idealiu atveju duoti su šiek tiek alyvuogių aliejaus ar kai kurių riebalų, kaip ir beveik ketogeniniu būdu. Tai yra pirmasis junginys, kuris kerta kraujo ir smegenų barjerą.

Dabar Europoje pasiekta rezultatų, kai žmonės gydomi nuo ALS, nuo Parkinsono ligos, autizmu sergantys vaikai labai greitai per kelias savaites gauna naudos, ko mes dar niekada nematėme. Taigi, drįsčiau pasakyti, kad sunkiųjų metalų detoksas, kol pasirodys ši gamybos rūšis, mes turėsime daugiau patirties. Kol kas praktikuoju tik su mūsų Europos pacientais Europoje. Bet tikiuosi, kad iki to laiko mes turėsime patvirtinimą čia, JAV, kuri dabar yra [ieškoma]. Šiuo metu vyksta III fazės bandymai ir tai bus revoliucija mūsų pasaulyje.

Dabar taip pat noriu pasakyti, kad visiems būtų aišku. Yra dvi metalo grupės. Yra sulfhidrilą turintys metalai, tai reiškia, kad tai yra metalai, kurie lengvai jungiasi su SH grupėmis kūne, tai yra visi mūsų baltymai. Bet juos taip pat galima pašalinti duodant agentų, kurie turi sulfhidrilo grupę. Glutationas yra labiausiai paplitęs, tačiau jis yra silpnas metalų rišiklis. DMPS yra stipriausias iš parduodamų. Taip pat yra cinko DTPA.

O EDTA veikia įvairiai, apvyniodami save metalu, iš tikrųjų nesukurdami jungties, jie yra tikri chelatai. Taigi, turėkite omenyje kalbą, EDTA yra vienintelis kompleksonas; DMPS, DMSA, glutationas yra kompleksai. Būkime šiek tiek švarūs tokiomis sąlygomis, kokias mes naudojame. Kompleksuojantis agentas suriša gyvsidabrį, šviną, nikelį, kadmį, barį, varį, šiek tiek cinko, sidabro, aukso. Visi du jo pavidalo metalai yra surišti. Bet tai, ko jie nesieja, yra geležis ir aliuminis.

Iš savo darbo su vėžiu sergančiais pacientais žinome, kad yra vis daugiau literatūros, kad daugeliui vėžio formų aliuminio reikia kaip augimo terpės. Mes žinome, kad Laimo spirocitams kūne reikalingas aliuminis kaip augimo terpė ir, be abejo, daugybė dalykų tai turėtų pasakyti kitame kontekste. Ir mes žinome, kad vienas iš lėtinio uždegimo žymenų yra oksiduotos geležies išstūmimas į audinius.

Taigi, norint pašalinti geležį ir aliuminį, reikalingas skirtingas agentų rinkinys. Deja, jie atsiliepia tam pačiam agentui. Mes naudojame daug „Desferal“, tiek geriamojo, tiek injekcinio pavidalo. Geriama forma turi per daug šalutinių poveikių, kad galėtume ją naudoti, tačiau injekcinė forma yra nuostabi. mes taip pat naudojame joninę vonios vonią aliuminiui pašalinti, kaip jau sakiau anksčiau. Silicis yra šventasis aliuminio pašalinimo gralis.

Ir paradoksalu, bet dauguma žmonių, sergantys lėtiniu uždegimu, kai audiniuose atsiranda geležies, tuo pačiu metu trūksta geležies ląstelėse, ir norint geležį grąžinti atgal į ląsteles, ją reikia sumažinti, ką mes darome su įprasta IV, IV vitaminas C ir kiti reduktoriai, tada mes linkę suteikti pacientui tinkamą homeopatinę geležies formą. Dažnai tai yra ferrum fosfatas, bet gali būti ir kitų rūšių, tai gali būti ferrum sulf ir kitos homeopatinės geležies formos, kurios padeda atidaryti membranas ir nukreipti transportą iš uždegimo srities atgal į ląsteles, kur jis yra.

Taigi tai yra tik trumpa detoksikanto apžvalga, bet dabar čia yra didelis dalykas, kad agentai, kai jūs juos praryjate ar suleidžiate, jie iš tikrųjų turi rasti kelią į vietą, kur metalai suskaidomi. Taigi, naudodamiesi savo technika, ART, turime narkotikų įsisavinimo techniką, kurioje galime pasakyti: „gerai, [negirdimas] arba DMPS nepatenka į smegenis, kodėl jis ten nepatenka?“ Ir labai dažnai aptinkame chroniškai užkrėstus tonzilius, randus nuo buvusių tonzilių infekcijų. Mes randame dantų šaknų kanalus, žandikaulio infekcijas.

Tai yra viskas, kas neleidžia geriems dalykams patekti į smegenis ir neleidžia blogiems daiktams iš smegenų patekti atgal į kūną, kur jie gali detoksikuoti.

Taigi, atsižvelgiant į ribas, kodėl ne, kodėl jūs suprantate, kad Parkinsono liga yra galutinis toksiškų metalų smegenyse ir ten kaupiančių antrinių infekcijų, tokių kaip Borrelia ir kiti, derinio rezultatas. Priežastis, kodėl ji nėra plačiai pripažinta, yra ta, kad žmonės bando padaryti daugybę EDTA IV arba DMPS IV, o pacientas nepagerėjo. Taigi tada daroma prielaida, kad mes atlikome metalų chelavimą ir pacientas nepagerėjo, todėl ši būklė su tuo nesusijusi. Štai kur dabar stovi mokslas.

Dabar mes įrodėme, kad viskas neteisinga, parodydami, gerai, duokite kam nors EDTA IV su Parkinsono dozėmis ir parodysite į jį pusvalandį, smegenyse absoliučiai jokio EDTA neatvyks, tada galime pasidaryti neuroterapiją tonzilėms ar įdėti infraraudonųjų spindulių srautą ant sulaužyto žandikaulio sąnario arba darome limfodrenažinį masažą kaklo priekyje ir, bingo, dabar, EDTA patenka į smegenis, o paciento simptomai pradeda gerėti.

Taigi, naudojant sunkiųjų metalų detoksą, yra labai daug puikių atspaudų, kuriuos aš norėčiau išmokyti visą pasaulį. Technika nėra tokia sunki. Jūs žinote, kad aš turiu krūvą pasekėjų šalyje, tačiau visi turi išmokti pagrindinių neuroterapijos metodų. Visi turi turėti anatominį supratimą apie smegenų limfos nutekėjimą ir būdus, kaip tai sustiprinti vartojant vaistus, kai kuriems – biofizika, pavyzdžiui, mes naudojame ultragarsą, FDA registruotus instrumentus. Yra rankinis limfodrenažinis masažas. Mes rekomenduojame žmonėms pakelti galvos lovos galą 15 cm, o tai padidina smegenų limfos nutekėjimą, dekompresuoja audinį ir jūs daug geriau įsisavinate kompleksonus ir kompleksus sukeliančias medžiagas smegenyse.

Schaffneris: Ir jūs dar nepaminėjote melatonino, dr. K. Taigi žmonės negali įsigyti jokių šių receptinių vaistų, melatoninas buvo tikrai puiki priemonė patekti į smegenis.

Klinghardtas: Taip. Taigi, aš daug kalbu apie visų glutationo injektorių sujungimą, kuris yra toks, kad injekuotas glutationas niekada nebuvo peržengęs kraujo ir smegenų barjero. Tačiau mokslinių tyrimų visiška: jei galite padidinti melatonino kiekį smegenyse, tai padeda smegenims būti atspariems parazitams, virusams, grybeliams, Laimo spirochetams; be to, tai palengvina viso toksiško išsiskyrimą smegenyse, įskaitant gaminius apie aliuminį, šviną, gyvsidabrį, kadmį. Literatūroje viskas įmanoma, kad melatoninas galėtų jo išgauti.

Taigi mes naudojame liposominį melatoniną. Aš naudoju „BioPure“ ir tai yra puiki priemonė padidinti derlių, padidinti metalų judėjimą iš smegenų. Tačiau melatoninas visada turėtų būti derinamas su kompleksą sukėlusiu agentu, kuris paskui sugriebia mobilizuotus metalus ir išima juos iš smegenų likusia kelio dalimi.

Schaffneris: Ir aš manau, kad jūs atnešėte daug puikių žinių mūsų auditorijai, nes, manau, žmonėms tikrai reikia kantrybės ir atkaklumo. Naudodamiesi metaliniu detoksiku, jei kažkas gali negerai, arba jei pasunkėja, o ne atsisakote, sakydami: „gerai, mes žinome, kokia kita parama galėtų būti panaudota“. Kiek kartų mes tiesiog sakome rišiklius ir kavos priešus, kad padėtume žmonėms tai suprasti? Tai neabejotinai yra viena maloniausių, manau, mūsų terapijos dalių, skirtų smegenims ir kūnui detoksikuoti nuo toksiškų metalų.

Ir aš manau, kad atsigręždamas į kai kuriuos savo pirminius simptomus, kuriuos sakėte, kad tikrai pastebėjote, kad gyvsidabrio toksiškumas buvo tas depresijos tipas, tas, kuris jums nepatiko, kaip jūs sakytumėte, užsidegimas arba tokios kliūtys gyventi savo visą gyvenimą. Ir kiek žmonių mes žinome šiomis dienomis, kurie nesugeba iš tikrųjų gyventi visiškai, nes yra veikiami šių tikrai žmogaus sukurtų junginių? Taigi aš manau, kad tai taip pat tikrai svarbi mūsų darbo dalis.

Klinghardtas: Taip. Leisk man pasakyti kai kuriuos dalykus. Taigi šiuo metu šiuolaikinis dalykas mūsų medicinoje yra tas, kad visi serga Laimo liga arba visi turi lėtinį nuovargį ir virusus. Ir jei galite pateikti stalą galingu, tiksliu metalo detoksikacijos metodu, tada šios lėtinės infekcijos tampa beveik nesvarbios. Jie tampa mažesniais daiktais, nei atrodo dabar. Ir žmonės taip elgiasi daug geriau, jei gydote Laimo ligą, kartu spręsdami ir metalų problemą. Lėtinį nuovargį patiriantys žmonės daug geriau pašalina metalus kartu su kai kuriomis antivirusinėmis strategijomis.

Man patinka gal tik dar vienas gedėjimas. Kai duosite metalinį detoksikatorių, tarkime, kad padarote šūvį iš DMPS, jis kelioms valandoms išvalys nephronus. Tada, ką daro nefronai, jie siunčia signalą į kiekvieną kūno ląstelę: „Ei, vaikinai, laikas. Galite nušauti dar šiek tiek gyvsidabrio. Aš laisvas’. Ir kas nutiks, gausite DMPS kadrą. Tada sistema veikia tik mažiau nei valandą, tada ji nebeveikia. Ir po šešių valandų, po aštuonių valandų, po 16 valandų, atsiranda metalų lavina ir iš tikrųjų pacientas gali visiškai uždaryti, inkstai per daug. Taigi tuos dalykus reikia žinoti, jų reikia tikėtis.

Ką mes darome ir jūs tai minėjote, žmonėms suteikiame didelį kiekį rišamųjų medžiagų. Tai reiškia, kai ateina antroji banga, visos žarnos yra išklotos ceolitu arba chlorela arba [negirdimos]. Ir tai išsiurbia iš kraujotakos antrąją bangą, kuri patenka į žarnas, ir jūs tiesiog išpjaustote metalus. Taigi, tai yra daugybė skirtingų būdų, tačiau aš tiesiog norėjau tai aiškiai pasakyti, kad šios antrosios bangos buvo atsakingos už tas nelaimes sunkiųjų metalų detox srityje.

Mūsų neseniai miręs draugas Andy Cutleris įprato numatyti, kad kas šešias valandas kruopščiai duodamas detoksikacijos agentas – DMPS arba DMSA; taip tikėdamasis antros bangos. Taigi mes tai darome kitaip. Mes turime savo pacientą pastoviomis rišamųjų medžiagų dozėmis ir tiesiog padidiname jų suvartojamą skaičių.

Jie gali gauti rekomendacijų po DMPS šūvio išgerti 60, 80 arba 100 tablečių chlorelos, kurių kiekviena yra apie 250 mg. Tam visiškai nėra jokios žalos. Kalbant apie baltymų kiekį, tai yra tarsi kepsnio valgymas. Ir tai užfiksuos antrąją bangą. Užuot įpylęs toksiškesnius daiktus į inkstus, jis patenka per žarnas, o tai yra daug saugesnė.

Schaffneris: Taip, toks puikus dalykas. Kadangi mes vėl norime, kad mūsų pacientai tai darytų saugiai ir produktyviai, todėl šiuo metu jūs dalijatės šia informacija dr. Klinghardtu ir aš žinau, kad jūs turite dar daug ką pasidalyti. Bet aš manau, kad tai yra didžiulė sąvoka, kur žmonės užstringa.

Taigi, kalbant apie bet kokius kitus perlus, kuriuos norite palikti mūsų auditorijai? Ar turite kokių kitų patarimų ar gudrybių, kurių išmokote per metus, kaip išmesti metalus iš žmonių?

Klinghardtas: Taip. Visų pirma, manau, svarbu, kad aplinkiniai dar kartą tai išgirstų. Yra du dalykai. Tai gyvenimo trukmė, kuri per pastaruosius porą metų mažėja pagal statistiką, taip pat yra sveikatos būklė, sveikų metų skaičius. O vidutinės moters gyvenimo trukmė šiuo metu yra 83 metai Šiaurės Amerikoje, kai tu atimkite kai kurias žmogžudystes ir kitus dalykus. O prieš 20 metų sveikatos trukmė buvo 10 metų mažesnė. Taigi prieš 10 metų ji praleido pastaruosius 10 metų dėl blogos sveikatos. Dabar, vos per kelerius metus, daugiau nei 20 metų ji praleidžia dėl blogos sveikatos. Taigi nuo 63 iki 83 metų ji praleidžia blogą sveikatą, statistiškai, tai skelbiama.

Taigi, mes žinome, kad priežastys yra pesticidų, insekticidų, sunkiųjų metalų, elektrosmogo ir galimo mūsų laikų psichinio streso bendra sąlytis. Taigi, mes turime pamatyti, kur mes galime efektyviai įsikišti ir pakeisti tai, kad galėtume gyventi visavertį gyvenimą ir pilnavertę sveikatą. Ir bėgant metams aš sužinojau, kad mažindamas kūno naštą metalams, ypač aliuminiui, švinui ir gyvsidabriui, jei galite tai sumažinti, yra laikas, kai mes buvome veiksmingi, kur sugrįžo visas gyvybingumas.

Ir aš norėčiau tai pasakyti, kad dauguma fermentų, kuriems mums reikia detoksikuoti glifosatą, detox atraziną, ir visi kiti cheminiai PBDE ir pan., Visus šiuos fermentus jau blokuoja gyvsidabris ir švinas bei aliuminis mūsų sistema. Ir faktiškai atblokavę tai, kad pašalindami metalus, mes dabar galime savo jėgomis detoksikuoti kitas 20 000 ar 30 000 cheminių medžiagų savo sistemoje. Ar kitaip tariant, gyvsidabrio ir aliuminio toksiškumas užėmė prioritetinę vietą. Jei sugebi su tuo susitvarkyti, daug kitų dalykų atsidurs vietoje.

Jei galite detoksikuoti gyvsidabrį ir aliuminį, Laimo liga tampa maža, gydoma problema. Virusai tampa maža, išgydoma problema. Su tuo mes turime prieigą kaip 80%, 90% visų dabartinių sveikatos problemų ir lėtinių ligų. Taigi aš tikiu, ir jūs žinote, kad aš gyvenu taip, kad kiekvieną dieną, kad metalo krovinių sumažinimas turėtų būti kiekvieno gydytojo, kuris susiduria su lėtinėmis ligomis, strategija, o strategija turėtų būti taikoma anksti. Problema ta, kad laboratorinis testavimas – galbūt norėsiu šiek tiek pakartoti šio pokalbio pabaigoje šiek tiek daugiau, ką galima rasti atliekant laboratorinius bandymus.

Taigi, turime keletą dalykų. Turime iššūkio testą, kurį paminėjau. Mes turime šlapimo porfirino testą, kurį čia sukūrė Jamesas Woodsas Sietle. Porfirinai yra fermentai, kurie sustiprėja, kai esame toksiški. Taigi porfirinai suteikia mums maždaug šešių mėnesių langą apie tai, kas sistemoje buvo aktyvuota, su kuo susijęs kūnas, ir tai yra puikus netiesioginis aliuminio, švino ir gyvsidabrio testas.

Galima pasakyti tik apie tuos tris dalykus. Plaukų analizė, gerai, plaukų analizė parodo tik tai, ką kūnas sėkmingai išskiria, ir tai yra vertinga informacija, tačiau ji mums nenurodo, ko kūnas neišskiria, ko negali.

Tada mes turime „OligoScan“, tai yra lengva technologija, skleidžianti infraraudonąją šviesą per delną. Jis užima protonų rezonansą su jame esančiais metalais ir gana tiksliai gali nustatyti gerųjų mineralų kiekį jūsų delne bei nuodingų mineralų kiekį. Tai geras testas. Jis nebuvo patvirtintas JAV, todėl jūs negalite kreiptis į teismą su juo, tačiau tai yra būsimas testas, bandymo technologija.

Tada yra mano paminėtas testas – aferezė plaunant kraują, filtruojant jame esančius nešvarumus ir analizuojant, kas ten yra, kad galėtumėte atlikti gerą testą. Ir tada, žinoma, pagrindinis testas, kurį, mano manymu, turėtų išmokti kiekvienas gydytojas, yra gydytojo Omura Niujorke tiesioginis atgarsis, kad jis ves savo kursus, arba mano autonominio atsako testavimo kursas. Tai šiek tiek kitaip, bet žiūrima į tą patį reiškinį.

Tai yra testai, kuriuos įprastai vykdome. Yra MELISA testas, kurį minėjau pradžioje. Tai ieško uždelstos alergijos. MELISA reiškia atminties limfocitų imunostimuliacijos tyrimą. Iš esmės jie paima paciento limfocitus ir išskiria jiems mažus gyvsidabrio, švino, aliuminio kiekius ir mato, ką daro limfocitai. Jei jie beprotiškai pradeda daugintis, darydami kūdikius, tai reiškia, kad limfocitai žino šį toksiną.

Jie buvo su ja susidūrę, prisimena, nugręžia ir didina armijos skaičių. Tai puikus testas. Tai ne viską parodo. Bet jei tai rodo metalo alergiją, tai labai stiprus tam tikro metalo naštos kūno rodiklis.

Esu įsitikinęs, kad yra ir kitų testų, kuriuos pamiršau tinkamai, tačiau tai nedaug. Mes juos visus naudojame pacientui apytiksliai įvertinti, kokie jie blogi, bet mano meilė tebėra ART testas. Tai nieko nekainuoja ir buvo geriausias šių reiškinių numatytojas.

(Pagal medžiagą iš https://heavy-metal-detox-klinghardt.dk)

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment