≡ Menu

Tingaus Sodininko Malonumui: Išmanus, Saulės Energija Varomas Įrenginys, Kuris Tikrina, Stebi ir Laisto Augalus

0

Galima būtų manyti, kad paskutinė vieta, kurioje būtų realizuojamos “išmaniosios” technologijos yra mūsų pačių sodas, tačiau nesustabdomos technologijos pasivijo mus net ir mūsų žemėse. “Susieti, Ugdyti, Auginti ” – toks yra “Edyn” šūkis – protingos sodo sistemos, kuri leidžia jums žinoti, kas vyksta jūsų sode bet kuriuo paros metu, kol jūs tuo tarpu tingiai ilsitės ant sofos.

Įrenginys sukurtas remiantis idėja, kad planuojamus darbus galima atlikti ir nesant sode. Šis unikalus išradimas renka ir analizuoja duomenis apie besikeičiančio oro ir dirvos sąlygas, fiksuoja duomenis aplikacijoje esančioje jūsų išmaniajame telefone, kuri rodo jūsų sodo fotografijas ir augalų sveikatos būklę realiame laike. Be to, atskiras komponentas -„Edyn“ vandens vožtuvas – naudoja jutiklių surinktus duomenis ir palaisto jūsų augalus tik tada, kai reikia ir kiek reikia.

Kas prilygsta tokiai realaus laiko stebėjimo technologijai, kuri laiko jus neatskiriamus nuo jūsų sodo 24 val. per parą ir septynias dienas per savaitę? Taip, mes žinome dar vieną puikią priežastį nuolatos žvilgtelėti į savo išmanųjį telefoną.

Taigi, kaip jis veikia? Pagrindinės savybės

Ką auginti – specialus jutiklis fiksuoja šviesos kiekį, drėgmę, temperatūrą, medžiagų kiekį dirvoje ir tada patalpina informaciją augalų, dirvožemio mokslo ir oro duomenų bazėse, patikslina informaciją, padaro išvadas ir informuoja kurie auginami augalai klestės.

Kaip auginti – “Edyn” nuolat stebi dirvožemio sąlygas ir įspėja jus apie pokyčius, kurie reikalauja nedelsiant imtis veiksmų. Galite tikėtis garsinio pranešimo iš drėgmės lygį fiksuojančio “Edyn”, kuris rekomenduos, kokio tipo organines trąšas naudoti ir padės jums rasti optimalų saulės kiekį kiekvienam augalui jūsų sode.

Automatinis laistymas – jūsų augalus Sistema laisto tiksliai tuomet, kai jūsų augalams to reikia ir tiksliai tiek kiek reikia. Remiantis Sodo jutiklių surinktais duomenimis, ji automatiškai kontroliuoja jūsų esamą vandens sistemą ir net prisitaiko prie nuolatinės orų prognozės kaitos.

Už to slypintis mokslas – tam, kad patikrintų jūsų sodo dirvožemį, „Edyn“ skleidžia nekenksmingą elektrinį signalą į dirvožemį ir matuoja, kaip šis signalas pasikeičia arba sumažėja nuo vandens ir dirvožemio priedų, tokių kaip organinių trąšų, kalkių arba komposto. Po to, gautą informaciją patalpina “Edyn” duomenų bazėje ir leidžia analizuoti kitiems “Edyn” bendruomenės nariams.

3 4 2 1 6

Pradėtas dirvožemio mokslininko Jason Aramburu ir sukurtas bendradarbiaujant su dizaineriu Yves Behar ir jo kompanija “Fuseproject”, „Edyn“ yra daugelio tyrinėjimo metų produktas ir galutinis rezultatas Panamos ir Kenijos ūkininkų bendruomenėse.

Jason teigia, kad “Edyn” buvo sukurtas remiantis tikėjimu, kad savos aplinkos supratimas yra pirmas žingsnis norint ją išsaugoti. „Tai simbolizuoja mūsų pasiryžimą padėti visų lygių sodininkams pasiekti geriausią įmanomą sėkmę ne tik auginant augalus, bet sukuriant klestintį sodą ir būti vienodai mąstančių augintojų bendruomenės dalimi. Mes naudojame įrangą ir duomenis veiksmingos įžvalgos perdavimui, kuri padės šiems sodininkams pasiekti savo užsibrėžtų tikslų.”

Įstatomas į žemę kaip kastuvas ar kuolas, “Edyn” sodo jutiklio gamybinis dizainas sukuria vizualinį tiltą tarp gamtos ir technologijų, kuris atrodo lyg žydintis žemėje augalas.

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment