≡ Menu

Likimo Sodas – Nuostabi Terasa Darnoje su Gamta Latvijoje

nr 1

Šis architektūrinis kūrinys Kriekvalna saloje  – kur kas daugiau nei paprasta vaizdinga terasa. Architektai Didzis Jaunzems ir Laura Laudare Kriekvalno saloje, atminimo parke, sukūrė žmonėms betarpišką susiliejimą su gamta. Beje, ši vieta , keistoku pavadinimu – Likimo sodas, skirta 100-sioms Latvijos nepriklausomybės metinėms, kurias šalis minės 2018 metais ir šis įspūdingas paviljonas yra pirmasis statinys šiame parke.

nr 9

nr 6

Unikali kūrinio forma leido išsaugoti medžius ir natūraliai integruoti poilsio, sėdėjimo zonas tose vietose, kur atsiveria gražiausi vaizdai – Daugavos vandenys. Ir iš tiesų pastatas kiek pagrimzdęs į žemę – toks konstrukcinis sprendimas lyg duoklė nuostabiam vaizdui, kuris atsiveria iš bet kokio apžiūros taško.

nr 7

Paviljonas apjungia skirtingus paviršiaus lygius ir susideda iš uždarų bei atvirų erdvių, kas suteikia žmonėms galimybę mėgautis vaizdais ne tik pagal nuotaiką, bet ir atsižvelgiant į oro sąlygas.

nr 3

Medinė lenktos formos struktūra palaipsniui įsilieja į aplink supantį kraštovaizdį ir grąžina mus atgal į gamtą.  Ar gali būti idealesnė vieta romantiškai tuoktuvių priesaikai…

nr 4

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment