≡ Menu

Šešiakampis Medinis Namelis Noa su Žuvies Formos Langais Estijoje

Jaanus-Orgussar-Noa-6

Kai menininkui Jaanus Orgussar kilo mintis suprojektuoti savo šeimos vasarnamį, jis nutarė sukurti surenkamą namą. Vizija, kaip jis turi atrodyti, kilo iš sudėtingų geometrijos formų, vaizduojamų jo kūryboje. Įkvėptas savo pačių darbų jis sukūrė Noa – rombo formos kompaktišką medinį namą, kuris turėjo 12 rombo formos paviršių ir du žaismingus ovalius langus.

Konstrukcija ne tik ypač įdomi, bet ir funkcionali: lengvai surenkamas, mažas modulinis namas gali būti išplečiamas papildomais kambariais. Kadangi kiekviena namo pusė, nuo sienų iki stogo plokščių, yra identiško dydžio rombai, papildomi moduliai prie šio medinio namo gali būti labai lengvai pridedami.

25 kvadratinių metrų Noa namas pasižymi šešiakampės formos grindimis ir yra suręstas grynai iš medžio, tačiau išorinės lentos yra apdorotos geležies oksidu, kas užtikrina ilgaamžiškumą. Netradicinio namuko viduje šviesios, šiltai geltonos spalvos sienos ir apvalūs, žuvies akies formos langai, atveriantys vaizdą į užmiestį ir šalia esantį mišką, sukuria emociją, lyg būtum kokioje kitoje planetoje. Jausmas įstabus.

Mini namukas estijoje mini namas su langu tiny namukas su apvaliu langu mini namo vidus mini namo salonas mini namas is isores
{ 0 comments… add one }

Leave a Comment