≡ Menu

Namelyje Medyje – ir Skautų Mokykla, ir Prabangus Viešbutis

1

Vaikystėje turbūt daugelis pasvajodavome apie namelį medyje – slaptą savo erdvę, kurioje gimtų drąsios svajonės ir nepaliaujamai vyktų žaidimai. Vasaros pradžia – pats metas sugrįžti prie ilgesingos idėjos ir ją pamėginti įgyvendinti. Na, o mes skubame į pagalbą, nes pirmiausiai jums prireiks projektuko. Taigi Jūsų fantazijai – keletas šedevrų medžiuose, kuriuose vyksta tikrai įdomūs ir netikėti dalykai.

2

Šią Charakteringą pilaitę „Châteaux Dans Les Arbres“ galima tiesiog išsinuomoti poilsiui. Kaina – 265 Eurų (arti 1000 litų) vakarui. Tačiau į ją ne taip jau paprasta patekti – pasislėpusi miško glūdumoje, ji pasiekiama tik kertant vaizdingus, tačiau kartu ir šiurpokas miško tankynes bei aukštus skardžius, kuriuos padeda įveikti medinis tiltelis.

3 4 5

O štai ši nauja 300 kvadratinių metrų švietimo struktūra, įsikūrusi Mt. Hope, Vakarų Virdžinijoje, yra nuotykių ir novatoriško dizaino kūrimo etalonas. Ypač simboliška, kad šioje Tvarioje ir Tvirtoje buveinėje gimsta, auga bei puoselėjama visa skautiška bendruomenė.

6 8 12 11 13
{ 0 comments… add one }

Leave a Comment