≡ Menu

Kaip Lietuvių Porelė Įsirengė Romantišką Namuką Gamtoje iš Konteinerio už 28,000 Litų

namas is konteinerio2

Neseniai internetinis portalas “Lietuvos Rytas” aprašė istoriją kaip jauna lietuvių šeima 12 kv. metrų konteineryje įsirengė viską, ko reikia pabėgti nuo miesto ir pailsėti.  Kotryna – grafikos dizainerė, svajojanti apie ramią vietą gamtoje, kur netrukdomai galėtų užsiimti kūryba. Vytenis – tiesiog nori žūt būt savaitgaliais pasislėpti nuo miesto šurmulio. Sprendimas – pigus namas iš jūrinio konteinerio, jaukiame gamtos kampelyje netoli Vilniaus, su erdviu vaizdu į pievas.

Įkvėpti Svencelės buriavimo centro projekto, jauna pora pradėjo fantazuoti, skaičiuoti ir planuoti savo naują būstą. Darbus patikėjo skardos ir statybininkų namelių fabrikui iš Šilalės, kuris sėkmingai pateikė galutinį produktą be jokios vidaus apdailos – sienos, stogas ir vitrina, viskas nudažyta, išvalyta ir apšiltinta akmens vata. Toliau prasidejo apdailos darbai.

Pora džiaugiasi, kad tik 12 kv. metrų ploto būste tilpo visos įprastuose namuose esančios erdvės: miegamasis, svetainė, prieangis, katilinė, virtuvė, tualetas ir net sandėliukas.  Šilumos šaltinis – krosnelė, vanduo kol kas iš sandėliuko erdvėje pastatyto geriamojo vandens kanistro, apšvietimas – generatorius, gamtos reikalai – biotualetas. Būstas naujas ir stilingas.

Kotryna ir Vytenis nesustoja ir su entuziazmu tikisi plėsti sodybą toliau. Planuose – erdvės praplėtimas draugams, kurie veržiasi jau dabar į svečius, lauko veranda  jaukiems pasisėdėjimams prie laužo.

Pilną reportažą ir daugiau nuotraukų rasite Lietuvos Ryto svetainėje.

namas is konteinerio3 namas is konteinerio interjeras2 namas is konteinerio interjeras
{ 0 comments… add one }

Leave a Comment